Menüler

DSİ Genel Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası İnşaatından Etkilenen Tesislerin Yenilenmesi İnşaatı İşine Ait Sözleşme İmzalandı.

06.10.2017
DSİ Genel Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının Yapımından Dolayı İşlevsiz Hale Gelen Ve Tahrip Edilen DSİ 5. Bölge Müdürlüğü Tesislerini İhtiyaçlar Doğrultusunda Daha İyi Hizmet Verecek Hale Getiriyoruz.


DSİ 5. Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan, DSİ Genel Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası İnşaatından Etkilenen Tesislerin Yenilenmesi İşine Ait Sözleşme, 04.10.2017 tarihinde Bölge Müdürümüz Mahmut Dündar ile MEGESAN İnş. Turz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.


Sözleşmesi imzalanan iş kapsamında; DSİ 5. Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan Genel Müdürlük inşaatı ile yıkılan tesislerin yerine yapılacak yaklaşık 750 m2 tesis yenileme inşaatı, iş sağlığı ve güvenliği ile engelliler için yapılması gereken zorunlu gereksinimler için misafirhanede yapılacak tadilat, sınırlarımız dışına taşan 200 m çevre duvarının içeri çekilerek yeniden yapılması ve 2. kısımda yer alan 1650 m2 hizmet binası tadilatı işleri yapılacaktır.


İmalatların tamamlanmasıyla birlikte tesislerin daha iyi şartlarda hizmet vermesi sağlanmış olacaktır.

Hayırlı olmasını dileriz.